Scoala de Soferi Gabix

Date de contact

Scoala de soferi Gabix, Brasov, Str. Grivitei, nr. 33 Vezi locatia

0728994262

gabixeducation@gmail.com

GABIX

scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix

SCOALA DE SOFERI GABIX

Profesionalism in formarea conducatorilor auto

Scoala de soferi Gabix din Brasov se adreseaza celor care isi doresc sa obtina permisul de conducere pentru categoria B, oferind servicii de inalta calitate. Suntem echipati cu autovehicule moderne si dispunem de instructori cu experienta indelungata in domeniu.

Misiunea noastra este sa pregatim si sa formam conducatori auto competenti, asigurandu-ne ca acestia invata si inteleg in profunzime toate cunostintele necesare pentru a obtine permisul de conducere.

Colaboram impreuna pentru dreptul tau de a conduce

SCOALA DE SOFERI GABIX

Profesionalism in formarea conducatorilor auto

Scoala de soferi Gabix din Brasov se adreseaza celor care isi doresc sa obtina permisul de conducere pentru categoria B, oferind servicii de inalta calitate. Suntem echipati cu autovehicule moderne si dispunem de instructori cu experienta indelungata in domeniu.

Misiunea noastra este sa pregatim si sa formam conducatori auto competenti, asigurandu-ne ca acestia invata si inteleg in profunzime toate cunostintele necesare pentru a obtine permisul de conducere.

scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix

Colaboram impreuna pentru dreptul tau de a conduce

scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix

SCOALA DE SOFERI GABIX

Experienta noastra, Succesul tau

La Scoala de Soferi Gabix, te ghidam pas cu pas prin procesul nostru bine structurat, conceput pentru a te dezvolta intr-un sofer complet. Noi nu ne concentram doar pe insusirea abilitatilor tehnice, ci si pe formarea unui comportament responsabil si sigur la volan. Iti vom oferi toate uneltele si cunostintele necesare pentru a deveni nu doar un sofer priceput, dar si unul prudent, increzator in propriile abilitati dezvoltand indemanare in gestionarea diferitelor situatii din trafic. 

01
Feature Box Image
Inscrierea la scoala de soferi Gabix
Alege o scoala profesionista in domeniu cu rezultate excelente.
02
Feature Box Image
Cursuri de legislatie rutiera
Participa la cursurile de legislatie rutiera la noi in clasa.
03
Feature Box Image
Lectii de conducere practica
Stabilim ore de conducere pentru a-ti dezvolta abilitătile la volan.
04
Feature Box Image
Promoveaza testul teoretic intern
Demonstreaza-ti cunostintele prin promovarea testului intern.
05
Feature Box Image
Examenul teoretic la politie
Promoveaza examenul teoretic organizat de politie.
06
Feature Box Image
Examenul practic la politie
Finalizeaza parcursul prin promovarea examenului practic.
scoala de soferi gabix

SCOALA DE SOFERI GABIX

Drumul tau incepe cu noi

Scoala de Soferi GABIX din Brasov va sprijina in pregatirea dosarului de inscriere. Sub indrumarea noastra, veti putea obtine toate documentele necesare solicitate pentru a va programa la examenul teoretic dar si practic. De asemenea, ne asiguram ca toti cursantii nostri sunt complet pregatiti pentru examen, efectuand o verificare riguroasa a cunostintelor si abilitatilor de catre cadrele noastre didactice si instructori inainte de examenul final.

Peste 28 ani de experienta in domeniu
Din anul 1996 pregatim cursanti pentru obtinerea permisului de conducere. Ne laudam cu o rata de succes de peste 95%
Instructori cu atestat
La noi gasesti instructori atestati cu experienta cu deosebite calitati de profesori, indrumatori de conduita preventiva si ecologica.

Suntem alaturi de tine de la inceput pana la final.

scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix

SCOALA DE SOFERI GABIX

Drumul tau incepe cu noi

Scoala de Soferi GABIX din Brasov va sprijina in pregatirea dosarului de inscriere. Sub indrumarea noastra, veti putea obtine toate documentele necesare solicitate pentru a va programa la examenul teoretic dar si practic. De asemenea, ne asiguram ca toti cursantii nostri sunt complet pregatiti pentru examen, efectuand o verificare riguroasa a cunostintelor si abilitatilor de catre cadrele noastre didactice si instructori inainte de examenul final.

Peste 28 ani de experienta in domeniu
Din anul 1996 pregatim cursanti pentru obtinerea permisului de conducere. Ne laudam cu o rata de succes de peste 95%
Instructori cu atestat
La noi gasesti instructori atestati cu experienta cu deosebite calitati de profesori, indrumatori de conduita preventiva si ecologica.

Suntem alaturi de tine de la inceput pana la final.

scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix
scoala de soferi gabix
Permise dobandite
0 +
scoala de soferi gabix
Rata de succes
0 %
scoala de soferi gabix
Flota auto
0 +
scoala de soferi gabix
Permise dobandite
0 +
scoala de soferi gabix
Rata de succes
0 %
Flota auto
0 +
scoala de soferi gabix

SCOALA DE SOFERI GABIX

Facilitati incluse

Venim in ajutorul cursantilor cu chestionare, articole si simulari in vederea unei pregatiri temeinice.

Oferim acces la un sistem exclusiv de chestionare online pentru categoria B, conceput pentru a va obisnui cu testarea pe calculator. Odata inscrisi, veti primi o parola pentru acces. Acest cont, valabil pana la finalizarea cursurilor, va permite sa evaluati periodic cunostintele, identificand punctele forte si cele de imbunatatit. Baza de date este mereu disponibila. 

Conduita preventiva

La Scoala de Soferi Gabix, ne dedicam formarii unor soferi siguri, concentrandu-ne pe invatarea conducerii preventive. Profesorii nostri sunt specializati in acest domeniu. Iar pe site-ul nostru avem, articole detaliate si bine organizate, impartite pe capitole, cu functionalitati de cautare avansata, pentru a usura accesul si intelegerea materialelor de catre cursanti.

Simulare examen practic

Iti oferim ocazia unica de a participa gratuit la o simulare a examenului practic de conducere. Aceasta experienta este proiectata pentru a-ti creste increderea, a diminua emotiile si a te familiariza cu structura si rigorile examenului. Prin aceasta simulare, vei avea oportunitatea de a-ti evalua abilitatile, marind astfel sansele de a trece examenul cu succes.

SCOALA DE SOFERI GABIX

Facilitati incluse

Venim in ajutorul cursantilor cu chestionare, articole si simulari in vederea unei pregatiri temeinice.

Oferim acces la un sistem exclusiv de chestionare online pentru categoria B, conceput pentru a va obisnui cu testarea pe calculator. Odata inscrisi, veti primi o parola pentru acces. Acest cont, valabil pana la finalizarea cursurilor, va permite sa evaluati periodic cunostintele, identificand punctele forte si cele de imbunatatit. Baza de date este mereu disponibila. 

Conduita preventiva

La Scoala de Soferi Gabix, ne dedicam formarii unor soferi siguri, concentrandu-ne pe invatarea conducerii preventive. Profesorii nostri sunt specializati in acest domeniu. Iar pe site-ul nostru avem, articole detaliate si bine organizate, impartite pe capitole, cu functionalitati de cautare avansata, pentru a usura accesul si intelegerea materialelor de catre cursanti.

Simulare examen practic

Iti oferim ocazia unica de a participa gratuit la o simulare a examenului practic de conducere. Aceasta experienta este proiectata pentru a-ti creste increderea, a diminua emotiile si a te familiariza cu structura si rigorile examenului. Prin aceasta simulare, vei avea oportunitatea de a-ti evalua abilitatile, marind astfel sansele de a trece examenul cu succes.

Fiecare succes creste valoarea si increderea profesionistilor nostri

Rezerva un loc chiar la urmatoarea sesiune de instruire!
Nu lasa nici o temere sau nelamurire sa amane ralizarea dorintei tale de a capata statutul de sofer!

Fiecare succes creste valoarea si increderea profesionistilor nostri

Rezerva un loc chiar la urmatoarea sesiune de instruire!
Nu lasa nici o temere sau nelamurire sa amane ralizarea dorintei tale de a capata statutul de sofer!