Scoala de Soferi Gabix

Date de contact

Scoala de soferi Gabix, Brasov, Str. Grivitei, nr. 33 Vezi locatia

0728994262

gabixeducation@gmail.com

CONTACT

SCOALA DE SOFERI CONTACT

Date de Contact

Social Media

Sunteti in cautarea unei scoli de soferi in Brasov, care sa va ofere nu doar un curs pentru obtinerea permisului de conducere, dar si o experienta placuta si eficienta?

Stim cat de important este sa te simti confortabil si inteles, de aceea suntem mai mult decat o simpla scoala de soferi; suntem o comunitate prietenoasa si deschisa, gata sa te intampinam cu bratele deschise. Indiferent de programul tau, ne adaptam pentru a te ajuta sa iti indeplinesti visul de a deveni sofer.

Doriti sa beneficiati de oferte speciale si tarife accesibile, fara a compromite calitatea instruirii?

La Scoala de Soferi Gabix din Brasov, intelegem nevoile si asteptarile dumneavoastra. De aceea, oferim tarife excelente tuturor celor care doresc sa obtina permisul de conducere Categoria B, asigurandu-va ca investitia in educatia dumneavoastra auto este una inteleapta.

Sunteti in cautarea unor instructori dedicati si calificati, care sa va pregateasca temeinic pentru drumurile ce va asteapta?

Echipa noastra de instructori este nu doar calificata, dar si dedicata succesului fiecarui cursant, adaptandu-se nevoilor individuale si diferitelor stiluri de invatare pentru a maximiza eficienta cursurilor noastre.

Vino sa ne vizitezi la sediul nostru din Brasov! Vom face cinste cu o cafea si vom discuta toate detaliile de care ai nevoie pentru a incepe aceasta calatorie.

SCOALA DE SOFERI CONTACT

Nu ezitati sa ne contactati daca aveti intrebari

    Vino sa ne vizitezi la sediul nostru din Brasov! Vom face cinste cu o cafea si vom discuta toate detaliile de care ai nevoie pentru a incepe aceasta calatorie.

    SCOALA DE SOFERI CONTACT

    Nu ezitati sa ne contactati daca aveti intrebari